
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товара для заказа по телефону
06111206182
Каталожный номер
33081-1172090
Описание позиции
Патрубок интеркулера ГАЗ 33081,3309 с Двиг. 245 (СИЛИКОН, D=64 мм., L=70 мм.) 33081-1172090
Гарантия на все виды запчастей от 6 до 24 месяцев
Доставка в любую точку Украины, всеми доступными курьерскими службами по лучшим ценам!
Способы оплаты
- Наложенный платеж - оплата при получении в курьерской службе.
- Оплата на карту Приват банка
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 33081-1172090 |
| Вага | 0.08 кг. |
| Висота | 70 см |
| Довжина | 70 мм |
| Код товару | 06111206182 |
| Ширина | 80 см |
- Ціна: 343 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

