
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
0529913495
Каталожний номер
3302-2902464-60
Опис позиції
Р/к сережки ресори ГАЗЕЛЬ (сережка посилена 10 мм.) (на одну ресору) пр-во Україна 3302-2902464-60
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 3302-2902464-60 |
| Вага | 1.64 кг. |
| Висота | 30 см |
| Код товару | 0529913495 |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Габаритні розміри ресори | |
| Ширина | 170 см |
| Габаритні розміри пружини | |
| Довжина | 90 мм |
- Ціна: 854,70 ₴/комплект
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

