
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
2311482217
Каталожний номер
70-1101345
Опис позиції
Паливопровід ПВХ <ДК> 70-1101345
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 70-1101345 |
| Вага | 0.25 кг. |
| Висота | 50 см |
| Довжина | 50 мм |
| Код товару | 2311482217 |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 600 см |
- Ціна: 296,80 ₴/комплект
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

