
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
0135726
Каталожний номер
16.3537110
Опис позиції
Кран аварійного растормаж. (пр-во р. Полтава) 16.3537110
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Автокомпонент Плюс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 16.3537110 |
| Вага | 0.15 кг. |
| Висота | 40 см |
| Довжина | 40 мм |
| Код товару | 0135726 |
| Стан | Нове |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 120 см |
- Ціна: 539,70 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

