
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
013472
Каталожний номер
5320-3414032
Опис позиції
Палець рульової КАМАЗ (ст. 40 ХН) (пр-во Прогрес) 5320-3414032
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Прогрес |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 5320-3414032 |
| Вага | 0.6 кг. |
| Висота | 120 см |
| Довжина | 40 мм |
| Код товару | 013472 |
| Ширина | 40 см |
- Ціна: 458,50 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

