
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
6900260782
Каталожний номер
1987302075
Опис позиції
Лампа розжарювання H7 12V 55W PX26d Xenon Blue (пр-во Bosch) 1987302075
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Тип запчастини | Оригінал |
| Код запчастини | 1 987 302 075 |
| Цоколь | PX26D |
| Виробник | Bosch |
| Тип лампи | Розжарювання |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1987302075 |
| Вага | 0.02 кг. |
| Висота | 35 см |
| Довжина | 35 мм |
| Код товару | 6900260782 |
| Ширина | 50 см |
- Ціна: 339,50 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

