
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товара для заказа по телефону
6900636194
Каталожный номер
941319170088
Описание позиции
Провод зажигания ВАЗ 2108-21099 дв.1,5 (пр-во Magneti Marelli кор.код. MSQ0088) 941319170088
Гарантия на все виды запчастей от 6 до 24 месяцев
Доставка в любую точку Украины, всеми доступными курьерскими службами по лучшим ценам!
Способы оплаты
- Наложенный платеж - оплата при получении в курьерской службе.
- Оплата на карту Приват банка
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Magneti Marelli |
| Код запчастини | 941319170088 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 941319170088 |
| Вага | 0.305 кг. |
| Висота | 70 см |
| Довжина | 150 мм |
| Код товару | 6900636194 |
| Ширина | 200 см |
- Ціна: 385 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

