
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
3887930621
Каталожний номер
76-360710
Опис позиції
Підшипник 360710 (выж.без.муф.2410) зчеплення ГАЗ, РАФ (RIDER) 76-360710
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rider |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 76-360710 |
| Вага | 0.335 кг. |
| Висота | 20 см |
| Довжина | 85 мм |
| Код товару | 3887930621 |
| Ширина | 85 см |
- Ціна: 421,40 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

