
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
0537571
Каталожний номер
3302-3709100
Опис позиції
Перекл. поворотів, світла ГАЗ 3302 (світла) <ДК> 3302-3709100
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Кросс-номери | GAZ 33023709100 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 3302-3709100 |
| Вага | 0.22 кг. |
| Висота | 70 см |
| Довжина | 85 мм |
| Код товару | 0537571 |
| Ширина | 220 см |
- Ціна: 333,20 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

