
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
1737261
Каталожний номер
0529.3734
Опис позиції
Комутатор бесконт. ВАЗ 2108 (пр-во ВТН) 0529.3734
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ВТН |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0529.3734 |
| Вага | 0.2 кг. |
| Висота | 30 см |
| Довжина | 90 мм |
| Код товару | 1737261 |
| Ширина | 130 см |
- Ціна: 480,90 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

