
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
02101141
Каталожний номер
238-1003210-01
Опис позиції
Прокладка головки блока ЯМЗ нов. обр. (пр-під Україна) 238-1003210-01
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина | 240 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 238-1003210-01 |
| Вага | 0.32 кг. |
| Висота | 2 см |
| Код товару | 02101141 |
| Ширина | 820 см |
- Ціна: 425,60 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

