
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
4610994703
Каталожний номер
RD.1430SB00176
Опис позиції
Фільтр повітряний нульового опору (Dрез.=76мм) (RIDER) RD.1430SB00176
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rider |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | RD.1430SB00176 |
| Вага | 0.4 кг. |
| Висота | 155 см |
| Довжина | 160 мм |
| Код товару | 4610994703 |
| Ширина | 160 см |
- Ціна: 456,40 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

