
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
0129569820
Каталожний номер
5320-2902520
Опис позиції
Сухар передньої ресори КАМАЗ <ДК> 5320-2902520
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 5320-2902520 |
| Вага | 1.02 кг. |
| Висота | 40 см |
| Довжина | 70 мм |
| Код товару | 0129569820 |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 130 см |
- Ціна: 473,20 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

