
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
0435357
Каталожний номер
2410-3501041
Опис позиції
Циліндр гальмівний. раб. ГАЗ 2410,31029 передн. лев. <ДК> 2410-3501041
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Кросс-номери | GAZ 24103501041 |
| Сумісність з маркою | ГАЗ |
| Сумісність з моделлю | Volga |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2410-3501041 |
| Вага | 0.65 кг. |
| Висота | 65 см |
| Довжина | 80 мм |
| Код товару | 0435357 |
| Ширина | 100 см |
- Ціна: 364,70 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

