
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
0111628
Каталожний номер
740.11-1104346/70-42
Опис позиції
Трубка дренажна форс. лев.+прав. (метал. н/о) <ДК> 740.11-1104346/70-42
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 740.11-1104346/70-42 |
| Вага | 0.16 кг. |
| Висота | 10 см |
| Довжина | 40 мм |
| Код товару | 0111628 |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 700 см |
- Ціна: 434,70 ₴/комплект
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

