
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
49051044833
Каталожний номер
DK-XL30ВK
Опис позиції
Чохол на кермо чорний гладкий ХL <ДК> DK-XL30ВK
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DK-XL30ВK |
| Вага | 0.685 кг. |
| Висота | 25 см |
| Довжина | 420 мм |
| Код товару | 49051044833 |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 420 см |
- Ціна: 427,70 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

