
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
0317801642
Каталожний номер
52-1701040
Опис позиції
Кришка підшипника першою. вала КПП ГАЗ-53, 3307 (фланець) <ДК> 52-1701040
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 120 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 52-1701040 |
| Вага | 0.823 кг. |
| Висота | 120 см |
| Код товару | 0317801642 |
- Ціна: 432,60 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

