
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
12351006981
Каталожний номер
469-3501040
Опис позиції
Циліндр гальмівний. раб. передн. прав. УАЗ 452,469(31512) (RIDER) 469-3501040
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rider |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Кросс-номери | УАЗ 4693501040 |
| Сумісність з маркою | УАЗ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 469-3501040 |
| Вага | 0.58 кг. |
| Висота | 60 см |
| Довжина | 90 мм |
| Код товару | 12351006981 |
| Ширина | 100 см |
- Ціна: 406,70 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

