
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
0435401
Каталожний номер
3302-3501800
Опис позиції
Колодка гальмівний. ГАЗ 3302 перед. <ДК> 3302-3501800
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина | 80 мм |
| Кросс-номери | GAZ 33023501800 |
| Сумісність з маркою | ГАЗ |
| Сумісність з моделлю | Gazelle, Volga |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 3302-3501800 |
| Вага | 1.69 кг. |
| Висота | 80 см |
| Код товару | 0435401 |
| Ширина | 140 см |
- Ціна: 397,60 ₴/комплект
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

