
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
188920
Каталожний номер
Н.036.81.2010 1SN
Опис позиції
РВТ 2010 Ключ 19 d-8 (вир-во Гідросила) Н.036.81.2010 1SN
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Гідросила |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | Н.036.81.2010 1SN |
| Вага | 0.651 кг. |
| Висота | 70 см |
| Довжина | 170 мм |
| Код товару | 188920 |
| Стан | Нове |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 200 см |
- Ціна: 328,30 ₴
- Спосіб упаковки: Оригинальная упаковка

