
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
351632
Каталожний номер
412-1601180
Опис позиції
Муфта підшипника выж. М 412 зб. <ДК> 412-1601180
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 110 мм |
| Довжина | 45 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 412-1601180 |
| Вага | 0.2 кг. |
| Висота | 80 см |
| Код товару | 351632 |
- Ціна: 394,80 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

