
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
03161006961
Каталожний номер
66-01-1602511-10
Опис позиції
Циліндр сцепл. робочий. ГАЗ 53,3307 (RIDER) 66-01-1602511-10
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rider |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Кросс-номери | GAZ 6601160251110 |
| Сумісність з маркою | ГАЗ |
| Сумісність з моделлю | 69, Sobol, Valdaj, Gazelle, Volga, Volga Siber |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 66-01-1602511-10 |
| Вага | 0.86 кг. |
| Висота | 100 см |
| Довжина | 110 мм |
| Код товару | 03161006961 |
| Ширина | 160 см |
- Ціна: 657,30 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

