
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
6900303530
Каталожний номер
94738
Опис позиції
Ремінь зубч. ГРМ ВАЗ в уп. (пр-во DAYCO) 94738
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DAYCO |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Код запчастини | 94738 |
| Сумісність з моделлю | Granta, Priora, 112, 110, 111 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 94738 |
| Вага | 0.153 кг. |
| Висота | 25 см |
| Довжина | 190 мм |
| Код товару | 6900303530 |
| Ширина | 230 см |
- Ціна: 448 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

