
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
48021155351
Каталожний номер
antf-029
Опис позиції
Антифриз GREEN CONCENTRATE G11 (-80C) 1,5 L antf-029
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BREXOL |
| Колір | Зелений |
| Тип | G-11 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | antf-029 |
| Вага | 1.5 кг. |
| Висота | 100 см |
| Довжина | 100 мм |
| Код товару | 48021155351 |
| Стан | Нове |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 300 см |
- Ціна: 350 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

