
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
0111631
Каталожний номер
740.1104422/26/84
Опис позиції
Трубка паливна КАМАЗ низького давл. в зб. (к-т 3 шт.) <ДК> 740.1104422/26/84
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 740.1104422/26/84 |
| Вага | 0.66 кг. |
| Висота | 60 см |
| Довжина | 40 мм |
| Код товару | 0111631 |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 650 см |
- Ціна: 480,20 ₴/комплект
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

