
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товара для заказа по телефону
0137913343
Каталожный номер
11-3703210-11
Описание позиции
Клемма акк. 2 шт. (латунная) евро трубка КАМАЗ,МАЗ (200 гр.) сечение 16 11-3703210-11
Гарантия на все виды запчастей от 6 до 24 месяцев
Доставка в любую точку Украины, всеми доступными курьерскими службами по лучшим ценам!
Способы оплаты
- Наложенный платеж - оплата при получении в курьерской службе.
- Оплата на карту Приват банка
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | КАМАЗ, МАЗ |
| Довжина | 45 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 11-3703210-11 |
| Вага | 0.2 кг. |
| Висота | 10 см |
| Код товару | 0137913343 |
| Ширина | 60 см |
- Ціна: 662,90 ₴/комплект
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

