
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
6900261446
Каталожний номер
1987301042
Опис позиції
Лампа розжарювання 12 V 55 W H7 PLUS 50 блістер (пр-во Bosch) 1987301042
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Тип запчастини | Оригінал |
| Код запчастини | 1 987 301 042 |
| Цоколь | PX26D |
| Виробник | Bosch |
| Тип лампи | Розжарювання |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1987301042 |
| Вага | 0.025 кг. |
| Висота | 40 см |
| Довжина | 100 мм |
| Код товару | 6900261446 |
| Ширина | 130 см |
- Ціна: 269,50 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

