
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
1889674821
Каталожний номер
Н.036.85.1010 2SN
Опис позиції
РВТ 1010 Ключ 32 d-16 2SN (пр-во Агро-Імпульс.М.) Н.036.85.1010 2SN
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Артикул | Н.036.85.1010 2SN |
| Вага | 1.09 кг. |
| Висота | 32 см |
| Довжина | 32 мм |
| Код товару | 1889674821 |
| Стан | Нове |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 500 см |
- Ціна: 413,70 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

