
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
3887850755
Каталожний номер
256907
Опис позиції
Підшипник 256907Е1-6 (IR-8041) ступ.пер.ВАЗ 2108-15, Таврія, суп.зад.Москвич-2141 <ДК> 256907
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 70 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 256907 |
| Вага | 0.455 кг. |
| Висота | 45 см |
| Код товару | 3887850755 |
- Ціна: 389,90 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

