
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
1029865837
Каталожний номер
130-2902478
Опис позиції
Палець вушка передньої ресори ЗІЛ 130 в сб. (6-сть щонаймін.) (палець шліфований) 130-2902478
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | ЗІЛ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 130-2902478 |
| Вага | 0.92 кг. |
| Висота | 40 см |
| Довжина | 70 мм |
| Код товару | 1029865837 |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 120 см |
- Ціна: 569,10 ₴/комплект
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

