
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
0235131
Каталожний номер
11.3512009-20
Опис позиції
Р/к регулятора тиску з предохр. клапаном (пр-во ПААЗ) 11.3512009-20
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ПААЗ |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 65 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 11.3512009-20 |
| Вага | 0.056 кг. |
| Код товару | 0235131 |
| Стан | Нове |
| Тип запчастини | Оригінал |
- Ціна: 492,80 ₴/комплект
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

