
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
2310898816
Каталожний номер
240-1008021-Б1
Опис позиції
Перехідник випускного колектора Д 240,243 <ДК> 240-1008021-Б1
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 240-1008021-Б1 |
| Вага | 2.1 кг. |
| Висота | 120 см |
| Довжина | 120 мм |
| Код товару | 2310898816 |
| Ширина | 170 см |
- Ціна: 427,70 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

