
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
6937981023
Каталожний номер
4216.3707080-11
Опис позиції
Дріт запалювання УМЗ 4216 Евро-4 силікон компл. (DECARO) 4216.3707080-11
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Decaro |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 4216.3707080-11 |
| Вага | 0.28 кг. |
| Висота | 70 см |
| Довжина | 140 мм |
| Код товару | 6937981023 |
| Ширина | 220 см |
- Ціна: 465,50 ₴/комплект
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

