
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
0113568962
Каталожний номер
DK-1336
Опис позиції
Патрубок радіатора КАМАЗ (компл. 4 шт.) <ДК> DK-1336
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DK-1336 |
| Вага | 1.14 кг. |
| Висота | 70 см |
| Довжина | 170 мм |
| Код товару | 0113568962 |
| Ширина | 280 см |
- Ціна: 542,50 ₴/комплект
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

