
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
69131037863
Каталожний номер
DK-1426
Опис позиції
Патрубок радіатора ГАЗ 3302 (дв.4215) (компл. 5шт) СТАНДАРТ <ДК> DK-1426
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DK-1426 |
| Вага | 0.85 кг. |
| Висота | 50 см |
| Довжина | 380 мм |
| Код товару | 69131037863 |
| Ширина | 220 см |
- Ціна: 487,20 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

