
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
01351162490
Каталожний номер
7492.35.21.113-00
Опис позиції
Головка соед. КАМАЗ,МАЗ ПАЛМ прав. (пр-во БелОМО) 7492.35.21.113-00
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | БелОМО |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 7492.35.21.113-00 |
| Вага | 0.23 кг. |
| Висота | 50 см |
| Код товару | 01351162490 |
| Стан | Нове |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 100 см |
- Ціна: 161,70 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

