
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
38871099295
Каталожний номер
213 (6213)
Опис позиції
Підшипник 213 (6213) пара конічних КПП, ост передн. ХТЗ, міст передн. МАЗ (RIDER) 213 (6213)
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rider |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 130 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 213 (6213) |
| Вага | 0.6 кг. |
| Висота | 30 см |
| Код товару | 38871099295 |
- Ціна: 441,70 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

