
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товара для заказа по телефону
3237995473
Каталожный номер
11-3703210-10
Описание позиции
Клемма акк. 2 шт. (латунная)РЕМОНТ.универсал. КАМАЗ,МАЗ,ГАЗ,Трактора (240 гр.) болтовой зажим D=12 11-3703210-10
Гарантия на все виды запчастей от 6 до 24 месяцев
Доставка в любую точку Украины, всеми доступными курьерскими службами по лучшим ценам!
Способы оплаты
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Довжина | 40 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 11-3703210-10 |
| Вага | 0.24 кг. |
| Висота | 20 см |
| Код товару | 3237995473 |
| Тип запчастини | Оригінал |
- Ціна: 720,30 ₴/комплект
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

