
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
17371161179
Каталожний номер
Б117А-3705000
Опис позиції
Катушка запалювання ВАЗ 2101-07, 2121 Б117А (DECARO) Б117А-3705000
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Decaro |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | Б117А-3705000 |
| Вага | 0.72 кг. |
| Висота | 90 см |
| Довжина | 160 мм |
| Код товару | 17371161179 |
| Ширина | 90 см |
- Ціна: 459,90 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

