
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
5600515630
Каталожний номер
PAL-014
Опис позиції
Фільтр повітряний БОГДАН Е-1, ISUZU (пр-во PARTS-MALL) PAL-014
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Parts-Mall |
| Код запчастини | PAL-014 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | PAL-014 |
| Вага | 0.94 кг. |
| Висота | 290 см |
| Довжина | 205 мм |
| Код товару | 5600515630 |
| Ширина | 205 см |
- Ціна: 468,30 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

