
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
2347161
Каталожний номер
А61.04.000
Опис позиції
Стяжка хутро. навішування задній МТЗ з гвинтами в сб. (80-4605080) (пр-во JOBs,Юбана) А61.04.000
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jubana |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | А61.04.000 |
| Вага | 1.3 кг. |
| Висота | 30 см |
| Довжина | 40 мм |
| Код товару | 2347161 |
| Ширина | 290 см |
- Ціна: 422,80 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

