
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
4107436783
Каталожний номер
157AB3
Опис позиції
Масло трансмисс. Castrol Transmax Dex III Multivehicle (Каністра 1л) 157AB3
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Castrol |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 157AB3 |
| Вага | 1.3 кг. |
| Висота | 270 см |
| Довжина | 90 мм |
| Код товару | 4107436783 |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 60 см |
- Ціна: 478,10 ₴/каністра
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

