
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
02301009096
Каталожний номер
64221-3001019
Опис позиції
Р/к шкворня МАЗ,МАН (6 наїм.) (пр-під Україна) 64221-3001019
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | МАЗ |
| Довжина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 64221-3001019 |
| Вага | 0.42 кг. |
| Висота | 20 см |
| Код товару | 02301009096 |
| Ширина | 90 см |
- Ціна: 771,40 ₴/комплект
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

