
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
23281034373
Каталожний номер
151.30.218
Опис позиції
Шпилька опори задньої Т 150 (в зборі з гайкою) пр-во Україна 151.30.218
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 50 см |
| Ширина | 170 см |
| Довжина | 50 мм |
| Артикул | 151.30.218 |
| Вага | 1.271 кг. |
| Код товару | 23281034373 |
- Ціна: 721 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

