
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
6900261681
Каталожний номер
0 280 130 093
Опис позиції
Датчик темпер. ГАЗ ЗМЗ-405,409 (пр-во Bosch)снд 0 280 130 093
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Код запчастини | 0 280 130 093 |
| Сумісність з маркою | Opel, Bentley, УАЗ |
| Довжина | 20 мм |
| Сумісність з моделлю | Astra, Mulsanne, Corsa, Omega, Hunter, Vectra, Combo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0 280 130 093 |
| Вага | 0.02 кг. |
| Висота | 20 см |
| Код товару | 6900261681 |
| Ширина | 60 см |
- Ціна: 383,60 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

