
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
0437501423
Каталожний номер
42.3708400-10
Опис позиції
Кришка стартера передн. ЗМЗ 406 <ДК> 42.3708400-10
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 42.3708400-10 |
| Вага | 0.58 кг. |
| Висота | 110 см |
| Довжина | 120 мм |
| Код товару | 0437501423 |
| Ширина | 170 см |
- Ціна: 429,80 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

