
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
172211
Каталожний номер
2121-2202025
Опис позиції
Хрестовина вала кард. ВАЗ 2121 (пр-во Прогрес) 2121-2202025
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Прогрес |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2121-2202025 |
| Вага | 0.48 кг. |
| Висота | 80 см |
| Код товару | 172211 |
| Ширина | 90 см |
- Ціна: 410,90 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

