
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
01101001923
Каталожний номер
740.1003020
Опис позиції
Р/к двигуна КАМАЗ (прокладки пароніт 0,8 мм., повний к-кт) 740.1003020
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина | 460 мм |
| Виробник | КамАЗ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 740.1003020 |
| Вага | 0.192 кг. |
| Висота | 1 см |
| Код товару | 01101001923 |
| Ширина | 470 см |
- Ціна: 944,30 ₴/комплект
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

