
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
69811041803
Каталожний номер
8109030-30
Опис позиції
Кран отопітеля Газель-Бізнес електричний (1вх -2 вих) (RIDER) 8109030-30
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rider |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 8109030-30 |
| Вага | 0.26 кг. |
| Висота | 90 см |
| Довжина | 100 мм |
| Код товару | 69811041803 |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 140 см |
- Ціна: 476 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

