
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
38871031879
Каталожний номер
7212
Опис позиції
Підшипник 7212 (30212JR) діфф. середовищ.мосту МАЗ, діфф. пер. моста МТЗ (RIDER) 7212
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rider |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 7212 |
| Вага | 0.9 кг. |
| Висота | 30 см |
| Довжина | 120 мм |
| Код товару | 38871031879 |
| Ширина | 120 см |
- Ціна: 411,60 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

